Últims resultats


JUNY 2018

🏁 BUFF Mountain Festival - Epic Trail (26K/2060+)

3:23:00 Isaac LLACER BADAL 26é / 25éSEN

3:28:07 Ricardo MARTINEZ SAMPERE 33é / 2nVET🥈

4:06:29 Santi VALLS BORDERA 86é / 66éVET

4:06:30 Ana PEYDRO SANCHEZ 12a / 10aSEN

4:17:57 Héctor SANCHEZ RAMON 112é / 79éSEN

4:17:57 Marta GOZALBEZ LORENTE 19a / 16aSEN

4:21:54 Miquel GIMENEZ MARTINEZ 122é / 18éVET

4:34:29 Maria Jesús CASAS MENA 28a / 5aVET

4:34:57 Iban PLAZAOLA FERNANDEZ 168é / 34éVET

4:36:34 Jesús GARCIA-ROMERAL ORTIZ 175é / 37éVET

4:48:38 Juan Mari LUJAMBIO PUY 216é / 55éVET

5:03:49 Juan ANTOLI BERNABE 276é / 71éVET

5:12:55 Emilio TOLEDO BUENO 297é / 78éVET

5:24:53 Mar GARCIA-ROMERAL ORTIZ 57a / 13aVET

5:43:27 Manuel GARCIA ESPINOSA 383é / 104éVET

5:45:15 Margarita FERRER TERUEL 75a / 56aSEN

5:47:18 Javier CISNEROS REGALON 398é / 108éVET

5:47:20 Yolanda ZARAGOZA CARRERES 76a / 20aVET

6:11:21 Juan HERRERO NOVELLA 464é / 125éVET

6:11:23 Jose Antonio LOPEZ VICENTE 465é / 126éVET

8:00:50 Toni TORREJON CEBRIA 576é / 166éVET

 

🏁 BUFF Mountain Festival - Epic Trail (11K/460+)

1:30:43 Rosa CORTES SANCHEZ 33a / 6aVET

1:46:47 Amelia PEREZ FALOMIR 112a / 35aVET

1:46:45 Estela ROVIRA VICENTE 111a / 34aVET

1:46:49 Francis ROVIRA VICENTE 113a / 36aVET

 

🏁1r Cross Gaibiel (11K/390+)

0:54:50 Francisco AVILA GOMEZ 14é / 8éVET

 

🏁 Trail Bronchales (25K/1290+)

3:51:04 Dan JAMES 183é/13éVMTR

 

🏁 Trail de Teresa

2:57:34 Pilar RARO GARNES 1a FEM 🥇/ 1a VET 🥇

3:38:15 Marcel ESCRIG NAVARRETE 58é MAS / 16é VET

3:39:02 Javier SOMAVILLA GUTIERREZ 62é MAS / 7é MTR

 

🏁 Cursa Villamalur

1:46:37 Héctor SALGUERO MARTINEZ 34é

1:49:14 Jesús GARCIA-ROMERAL ORTIZ 44é / 3r MTR 🥉

1:49:22 Mª Jesús CASAS MENA 2a 🥈/ 1a VET 🥇

1:57:53 Juan ANTOLI BERNABE 76é / 21é VET

2:06:02 Mar GARCIA-ROMERAL ORTIZ 6a / 3a VET 🥉

 

🏁 Cursa Xóvar

3:07:32 Manuel GARCIA ESPINOSA 86é / 15é MTR

3:21:57 Javier CISNEROS REGALON 110é / 40é VET

3:21:58 Yolanda ZARAGOZA CARRERES 16a / 6a VET

 

🏁 Trail Vall de Lord Marató

7:16:07 Francisco AVILA GOMEZ 17é

 

🏁 Trail Alborache

1:26:40 Joxe FERNANDEZ PLAZAOLA 59é / 28é VET

 

🏁 Carrera Peña Canciás 11K, Fiscal (Huesca)

1:17:15 Marta GOZALBEZ LORENTE 1a 🥇

 

🏁Trail Casica del Guardia, Villena

1:31:21 Rafael MURCIA MARTINEZ 1é 🥇/ 1é VET 🥇

 

🏁 Bellús Trail Mountain

2:21:01 Santi VALLS BORDERA 2n 🥈

 

🏁 Perimetrón Aramón-Javalambre (Teruel)

9:00:14 Rafael PARDO ESTELLES 35é

9:15:11 Marcel ESCRIG NAVARRETE 39é / 20é VET

 

🏁 Maratón Montañas de Benasque (Huesca)

4:42:44 Chusa CASAS MENA 6a / 4a VET

5:44:26 Margarita FERRER TERUEL 20a

 

🏁 Maratón Ultra Trail Bosques del Sur, Cazorla (Jaén)

4:18:6 Isaac LLACER BADAL 2n 🥈

 

🏁 I Trail Las Chorreras del Cabriel, Enguídanos (Cuenca)

3:00:27 Francisco AVILA GOMEZ 17é / 4t VET

 

🏁 KMV Roquetes (Tarragona)

1:13:47 Miquel GIMENEZ MARTINEZ 55é / 15é VET

 

MAIG 2018

🏁 Zegama Aizkorri Mendi Maratoia (Gipuzkoa)

6:39:57 Marta GOZALBEZ LORENTE

 

🏁 6é Trail de Gestalgar

1:29:05 Rafael MURCIA MARTINEZ 2n 🥈 / 1r VET 🥇

 

🏁Moriscos Trail

2:43:24 Tomás SORIANO MARTINEZ 46é / 3r MTR 🥉

2:48:54 Daniel JAMES 58é / 5é MTR

3:02:07 Margarita FERRER TERUEL 11a / 8a SEN

3:02:07 Héctor SANCHEZ RAMON 84é

3:10:01 Fco Javier CISNEROS REGALON 100é / 25é VET

3:10:02 Yolanda ZARAGOZA CARRERES 18a / 7a VET

 

🏁 Penyagolosa Trails CSP

19:52:33 Marcel ESCRIG NAVARRETE 216é / 110é VET

 

🏁 Transvulcania Ultramarathon (La Palma)

12:29:51 Joxe FERNANDEZ PLAZAOLA 456é

15:51:56 Juan ANTOLI BERNABE 1157é 📷

 

🏁 Trail Umbría - La Plana Enguera

2:28:41 Isaac LLACER BADAL 5é / 2n SNR 🥈

3:36:07 Jose Antonio LOPEZ TEBAR 85é / 48é SNR

3:54:34 Juan HERRERO NOVELLA 100é / 13é MTR

 

🏁 Trail Umbría - La Plana Enguera Sprint

2:01:02 Rosa CORTES SANCHEZ 15a

 

🏁 Erlaitz Aiako Harria Maratoi Erdia

2:39:22 Juanmari LUJAMBIO PUY 141é / 14é VET

 

🏁Mitja Marató Ultra Estels del sud

2:58:55 Cristina CASTILLO HERRAIZ 9a / 1a MTR 🥇

 

🏁Corre Forest Corre 8h

57 kms Pilar HOLGADO ROMO 1a 🥇

 

🏁6é Trail Cortes de Pallás

1:52:14 Rafael MURCIA MARTINEZ 2n 🥈 / 2n VET 🥈

2:01:48 Isaac LLACER BADAL 10é / 7é SEN

 

🏁2n Picatrail Picassent

2:14:39 Francisco AVILA GOMEZ 19é / 10é VET

 

🏁Almenara Xtrem

02:21:23 Jose Antonio LOPEZ TEBAR 123é / 62é SEN

 

🏁Trail Senglars de Favara 21K/1.200+

3:09:19 Jose Antonio LOPEZ TEBAR 83é / 38é SNR

3:14:38 Tomás SORIANO MARTINEZ 95é / 11é MTR

 

🏁Gran Fons de Muntanya Ciutat de Sagunt 24K/1.050+

2:57:02 Jose Antonio LOPEZ TEBAR 70é

 

🏁Trail Socarrats Forcall 28K/1.330+

4:11:39 Laura NOGUES LOPEZ 22a / 9a SNR

 

🏁Trail Cortes de Pallás

Rafael MURCIA MARTINEZ 2n 🥈

ABRIL 2018

🏁CAMPIONAT AUTONÓMIC INDIVIDUAL FEMECV, Fondeguilla

3:07:35 Santi VALLS BORDERA 19é

3:42:18 Miquel GIMENEZ MARTINEZ 51é / 9é VET

3:45:35 Pere LOPEZ MAÑEZ 55é / 10é VET

4:03:23 Maria Jesús CASAS MENA 17a / 3a VET 🥉

4:07:37 Marcel ESCRIG NAVARRETE 72é / 18é VET

4:11:55 Iban PLAZAOLA 74é / 19é VET

4:19:41 Coque PEREZ LAFFONT 78é / 8é MTR

4:36:35 Joan ANTOLI BERNABE 86é / 23é VET

4:45:57 Daniel JAMES 87é / 10é MTR

4:50:39 Margarita FERRER TERUEL 21a

4:58:48 Laura HERRERA PEREZ 22a / 6a VET

4:58:50 Mar GARCIA-ROMERAL ORTIZ 23a / 7a VET