PALMARÉS

2016


2015


2014


2013


2012


2011


2010


2009


2008


2007


2006

Al 2006 sobre un recorregut de 24,65K/1.560+

FULLFINISHERS

Els 3 supervivents de les 11 edicions anteriors:

Jesús Hinojosa, Miguel Flor, Jose M. Navarro

FINISHERS

Finishers amb, al menys, 5 edicions disputades.

CLASSIFICACIONS

Descarga
Classificació Absoluta Individual 2016
K25_Classificacions_2016.pdf
Documento Adobe Acrobat 545.2 KB
Descarga
Classificació Equips 2016
K25_Classificacions_equips.pdf
Documento Adobe Acrobat 482.0 KB
Descarga
Classificació Absoluta Masculina 2015
ABSOLUTA MASCULINA.pdf
Documento Adobe Acrobat 381.6 KB
Descarga
Classificació Absoluta Femenina 2015
ABSOLUTA FEMENINA.pdf
Documento Adobe Acrobat 301.3 KB
Descarga
Classificació Categories 2015
SUB-CATEGORIES FEMECV.pdf
Documento Adobe Acrobat 337.0 KB
Descarga
Classificació Clubs FEDME 2015
CAMPEONATO CLUBES.pdf
Documento Adobe Acrobat 705.7 KB
Descarga
Classificació General 2014
classificacio_2014.pdf
Documento Adobe Acrobat 126.8 KB
Descarga
Classificació General 2013
classificacio_2013.pdf
Documento Adobe Acrobat 87.5 KB
Descarga
Classificació General 2012
classificacio_2012.pdf
Documento Adobe Acrobat 439.7 KB
Descarga
Classificació General 2011
classificacio_2011.pdf
Documento Adobe Acrobat 88.7 KB
Descarga
Classificació General 2010
classificacio_2010.pdf
Documento Adobe Acrobat 275.6 KB
Descarga
Classificació Campionat FEDME 2009
classificacio_2009_Clubs.pdf
Documento Adobe Acrobat 114.6 KB
Descarga
Classificació General 2009
classificacio_2009.pdf
Documento Adobe Acrobat 266.5 KB
Descarga
Classificació General 2008
classificacio_2008.pdf
Documento Adobe Acrobat 102.6 KB
Descarga
Classificació Categories FEMECV 2007
classificacio_2007.pdf
Documento Adobe Acrobat 251.3 KB
Descarga
Classificació General 2006
classificacio_2006.pdf
Documento Adobe Acrobat 158.4 KB


RANKING FEMENI

10 millor marques:

1. 2:41:55 Gemma ARENAS ALCAZAR
2. 2:45:56 Beatríz REAL HERRAIZ
3. 2:46:19 Mònica ARDID UBED
4. 2:47:26 Nuria DOMINGUEZ AZPELETA
5. 2:47:32 Lola PEÑARROCHA ALOS
6. 2:49:10 Silvia MIRALLES ARNAU
7. 2:49:48 Beatríz REAL HERRAIZ
8. 2:52:19 Silvia MIRALLES ARNAU
9. 2:52:24 Laia ANDREU TRIAS
10. 2:53:25 Nerea AMILIBIA ARRUTI

RANKING MASCULÍ

10 millor marques:

1.  2:10:09 Ismail RAZGA RAZGA
2.  2:13:11 Cristóbal ADELL ALBALAT
3.  2:13:50 Ionut ALIN ZINCA
4.  2:13:56 Ramón RECATALA VERA
4.  2:13:56 Tòfol CASTANYER BERNAT
6.  2:14:14 Mario LLORENS ZAFRA
7.  2:15:51 Javier TRIGUERO ATIENZA
8.  2:15:54 Mario LLORENS ZAFRA
9.  2:16:08 Mario BONAVISTA DOMINGO
10. 2:16:34 Jonathan ROGLA ALTERMANN