Resultats temporada 2020


Competicions oficials:

     Individual FEDME

ūü•á¬†Cristina CASTILLO HERRAIZ¬†(Vet-B) Campiona d'Espanya d'Snowrunning FEDME 2020

ūü•á¬†Cristina CASTILLO HERRAIZ¬†(Vet-B) Campiona¬†Copa d'Espanya d'Snowrunning FEDME 2020

     Individual FEMECV

ūü•Č¬†Jes√ļs¬†MARTINEZ DELICADO¬†(J√ļnior) Campionat de Lliga FEMECV

ūü•Č¬†Ana PEYDRO SANCHEZ¬†(S√©nior) Campionat de Lliga FEMECV

ūü•Č¬†Rafael MURCIA MARTINEZ¬†(Veter√†) Campionat de Lliga FEMECV

     Clubes FEMECV

4t Equip Masculí al Campionat de Lliga FEMECV

4t Equip Femení al Campionat de Lliga FEMECV

 

Altres competicions:

ūüŹÜ Pilar RARO GARNES Marat√≥n Espad√°n 12K

ūüŹÜ Rafa MURCIA MARTINEZ Trail de Carcel√©n

Campionat de Lliga de la Comunitat Valenciana FEMECV

Per equips: xics 4ts i xiques 5nes.

A nivell individual:

ūü•Č Jes√ļs Mart√≠nez (J√ļnior)

ūü•Č Ana Peydr√≥ (S√©nior)

ūü•Č Rafa Murcia (Veterans)

ūüŹĀ 1a prova: Oriola, 12/01/2020¬†Trail Sierra de Orihuela¬†12K/600+ i 22K/1300+

Resultats:

 

1:01:39 Jes√ļs MARTINEZ DELICADO 2n Jun ūü•ą

 

2:07:10 Eusebio FAUS CALABUIG 8é / 6é Sen

2:07:28 Rafael MURCIA MARTINEZ 9√© / 3r Vet ūü•Č

2:12:50 Santi VALLS BORDERA 13é / 9é Sen

2:23:03 Ricardo MARTINEZ SAMPERE 29é / 6é Vet

2:36:35 Aitor JULIA BLASCO 67é / 31é Sen

2:44:07 Ana PEYDRO SANCHEZ 11a / 5a Sen

2:47:01 Vicent PEYDRO BERNABEU 110é / 8é Mtr

3:04:29 Jorge NAVARRO TARIN 145é / 49é Sen


ūüŹĀ¬†2a prova: Crevillent, 25/01/2020 21.5K/1182+ i J√ļnior 11K/590+

Resultats:

 

1:01:59 Jes√ļs MARTINEZ DELICADO 3rJun ūü•Č

 

2:02:12 Rafael MURCIA MARTINEZ 7√©/3rVet ūü•Č

2:11:55 Eusebio FAUS CALABUIG 25é/17éSnr

2:34:28 Ana PEYDRO SANCHEZ 6a/3aSnr ūü•Č

2:48:44 Jorge NAVARRO TARIN 112é/41éSnr

3:29:03 Rosa CORTES SANCHEZ 31a/14aVet


ūüŹĀ 3a prova: Banyeres, 16/02/2020¬†Blasca Trail¬†24K/1200+ i J√ļnior 14K/640+

Resultats:

 

1:11:39 Jes√ļs MARTINEZ DELICADO 3rJun ūü•Č

 

2:10:27 Santi VALLS BORDERA 9é/6éSen

2:13:28 Rafa MURCIA MARTINEZ 11é/4tVet

2:13:52 Eusebio FAUS CALABUIG 12é/7éSen

2:36:26 Ricardo MARTINEZ SAMPERE 54é/23éVet

2:44:20 Aitor JULIA BLASCO 76é/30éSen

2:48:08 Ana PEYDRO SANCHEZ 7a/3aSen ūü•Č

2:54:31 Vicent PEYDRO BERNABEU 101é/8éMtr

3:17:56 Dan JAMES 141é/14éMtr

3:34:15 Rosa CORTES SANCHEZ 21a/10aVet


ūüŹĀ¬†4a prova¬†R√≤tova, 1/03/2020¬†18K/950+ i¬†J√ļnior¬†12K/650+

Resultats:

 

1:13:15 Jes√ļs MARTINEZ DELICADO 3rJun ūü•Č

 

1:40:16 Rafael MURCIA MARTINEZ 8é/4tVet

1:40:16 Miguel √Āngel MARIN APARICIO 9√©/5√©Sen

1:44:15 Santi VALLS BORDERA 13é/7éSen

1:50:01 Ricardo MARTINEZ SAMPERE 26é/10éVet

1:59:34 Aitor JULIA BLASCO 52é/19éSen

2:10:17 Ana PEYDRO SANCHEZ 7a/2aSen ūü•ą

2:10:35 Vicent PEYDRO BERNABEU 78é/7éMtr

2:14:28 Jorge NAVARRO TARIN 86é/28éSen

2:20:02 Chusa CASAS MENA 14a/2aMtr ūü•ą

2:37:58 Daniel JAMES 111é/14éMtr

2:38:23 Rosa CORTES SANCHEZ 20a/7aVet